Etapak

> ETAP PLASTİK HAKKINDA

Sektör hayatına 1968 yılında başlayan Etap Plastik, 1997 yılında Özgörkey Holding bünyesine katılmış ve üretim faaliyetlerine Etapak Baskı Ambalaj San. ve. Tic. A.Ş. adıya devam etmiştir. Mayıs 2020 yılı itibari ile kısmi bölünme yolu ile Özgörkey Holding’e %100 bağlı ortaklık yapısı korunarak faaliyetlerini Etap Enjeksiyon Plastik San. Tic. A.Ş. olarak sürdürmektedir.

Ana faaliyet konusu, içecekten gıdaya, ağır sanayiden ambalaja kadar birçok iş kolunun tedarik zinciri içerisinde, muhafaza ve lojistik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünler sunmak olan Etap Enjeksiyon Plastik’in amacı, üstün kalite, hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı ile müşterilerine çözüm ortağı olmaktır.

Etap Enjeksiyon Plastik, 9.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 22.000 m²’lik İzmir Pınarbaşı tesisinde, yıllık yaklaşık 10.000 ton üretim hacmi ile, üretiminin %30’unu 4 kıtada 30 üzerinde ülkeye ihraç etmektedir.> MİSYON

İş ve çevre güvenliğine duyarlı, yeniliklere açık yönetim prensiplerimiz, yetenekli ve katılımcı çalışanlarımız, güvenilir tedarikçilerimiz ile müşterilerimizin çok çeşitli plastik enjeksiyon ürünü taleplerini en yüksek servis kalitesiyle karşılamaktır.

> VİZYON

Plastik enjeksiyon sektöründe, ülkemizde ve dünya pazarında ürün ve servis kalitesi ile etik değerler ve rekabetçi çözüm paketleriyle tercih edilen bir tedarikçi ve marka olarak sağlıklı ve sürdürülebilir büyümektir.> DEĞERLER

Nevzat Özgörkey'in ilke ve değerlerinden güç alarak geliştirilen Özgörkey Holding değerleri, günlük profesyonel yaşamımızda bizlere rehberlik eden, kültürümüzü yansıtan, vizyon ve hedeflerimize doğru yönlendiren, paylaştığımız prensip ve davranışlardır.

Bu Değerler;

Topluma Duyarlılık: Çalışanların ve şirketin topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmasını desteklemek.

Dürüstlük ve Saygınlık: Her zaman iş ahlakı ve disiplinine uygun davranmak, dürüst, açık ve tutarlı davranarak örnek olmak.

Yerli ve Yabancı Müşteriye Duyarlılık: Yerli ve yabancı müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini anlayıp, istikrarlı ve daimi bir müşteri memnuniyeti yaratmak.

Takım Ruhu ve Dayanışma: Ortak hedeflere ulaşmak için sorumluluk üstlenmek. Personelimizin aidiyet duygusu ile uyum içinde çalışması ve ortaya konulan emeğin ve başarının takdir edilmesi.

Dinamizm ve Çalışkanlık: Çevreye pozitif enerji yayarak, yarattığı heyecan ve şevk ile çalışma ortamını olumlu etkilemek, hedeflerine yönelik hızlı sonuçlar almak ve farklılık yaratacak öneriler geliştirmek.

Dışa Açıklık / Yenilikçilik: Yenilikleri takip etmek ve yeni uygulamaların içinde yer alarak gelişimi desteklemek, girişimci olmak.

Özgüven Sahibi Olmak: Kendi bilgi, beceri ve yeteneklerini ortaya koymak ve işi ile ilgili sonuçlara ulaşmada kendine güvenmek.