Etapak

> YÖNETİM

Mehmet KURMA
Etapak Grup İcra Kurulu Başkanı (CEO)

Sn. Mehmet Kurma, Etapak Baskı ve Ambalaj San. Tic. A.Ş.’ de Grup İcra Kurulu Başkanı (CEO) olarak görev yapmaktadır. Yönetim kurulunca belirlenmiş hedeflerin gerçekleşmesi için strateji oluşturup uygulanması, şirketlerin bugünlerini yönetirken yarınlarının da planlanmasında etkin rol sahibidir. İstanbul Alman Lisesi ve Viyana Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Sn. Kurma iş hayatına 1992 yılında Siemens şirketinde başlamış olup, 2001 yılına kadar Almanya, Güney Afrika ve Romanya’da mali işler direktörlüğü yapmıştır. 2001 yılında Amcor Flexibles İstanbul Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.'de mali işler direktörü olarak göreve başlayan Sn. Mehmet Kurma bu firmada 2006-2017 yılları arasında toplam 11 yıl süre ile genel müdür olarak görev yapmıştır. Sn. Mehmet Kurma 2017 yılında Özgörkey Holding Şirketlerinden Etapak Baskı ve Ambalaj San A.Ş.'de Genel Müdür olarak başladığı görevini 2018 yılı başından itibaren Grup İcra Kurulu Başkanı olarak başarı ile sürdürmektedir.


Mutlu BABACAN
Etap Enjeksiyon Plastik A.Ş., Genel Müdür

Sn. Mutlu Babacan, Etap Enjeksiyon Plastik A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Yönetim kurulunun vermiş olduğu görevlerin Etap Enjeksiyon Plastik işletmelerinde yürütülmesi, düzenli olarak yönetim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve kontrol edilmesinden sorumludur.

TED Ankara Özel Lisesi’nden sonra ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden 1987 senesinde mezun olmuştur. Askerliğini tamamladıktan sonra Set Betoya firmasında 4 sene çalışmış ve 1994 senesinde bugünkü adıyla Coca-Cola İçecek A.Ş. firmasında göreve başlamıştır. 22 senelik CCİ tecrübesinin son 20 senesinde Mersin, İzmir ve Köyceğiz Fabrikalarının Operasyon Müdürlüğü görevini üstlenmiştir.